Competitie indelingen

Arum 1
5e klasse B
1. SSS’68 1
2. Lions’66 1
3. Ouwe Syl 1
4. LAC Frisia 1883 1
5. Tzummarum 1
6. Holwerd 1
7. Marrum 1
8. Beetgum 1
9. Wardy 1
10. Blija 1
11. WWS 1
12. CVO 1
13. Mulier 1
14. Arum 1
Arum/Stormvogels 2
4e klasse
1. SC Bolsward 3
2. SC Franeker 4
3. Workum 3
4. Oeverzwaluwen 3
5. Tzum 1
6. SDS 3
8. ONS Sneek 3
9. IJVC 2
10. Makkum 3
11. Waterpoort Boys 3
12. Arum/Stormvogels 2
Arum 35+ (vrijdagavond)
1e klasse
1. Mulier 35+ 1
2. Arum 35+ 1
3. Tzum 35+ 1
4. fc Harlingen 35+ 1
 
 
Vrouwen (vrijdagavond)
7e klasse
Oosterlittens VR1
Arum VR1
Harlingen VR1
Bolsward VR2
 
 
ST Arum/Mulier/Stormvogels’64 JO19-2
3e klasse
1. SC Bolsward JO19-2
2. SDS JO19-2
3. LSC 1890 JO19-3
4. ST Mulier/Arum/Stormvogels’64 JO19-2
5. AVC JO19-1
6. GAVC JO19-2
7. TOP’63 JO19-1
8. Zeerobben JO19-2
9. SC Joure JO19-1
10. Waterpoort Boys JO19-1
11. ST Mulier/Arum/Stormvogels’64 JO19-1
12. ONS Sneek JO19-2
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO17-1
3e klasse
1. Balk JO17-1
2. SC Bolsward JO17-4
3. ST SDS/Nijland JO17-2
4. TOP’63 JO17-1
5. GAVC JO17-2
6. LSC 1890 JO17-4
7. SWZ Boso Sneek JO17-2
8. Workum JO17-2
9. SC Joure JO17-4
10. LSC 1890 JO17-3
11. SJO Arum/Stormvogels’64 JO17-1
12. Woudsend JO17-1
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO15-1
2e klasse
1. ST NOK/Bakhuizen JO15-1G
2. QVC JO15-1G
3. Balk JO15-2
4. Oeverzwaluwen JO15-1
5. SJO Arum/Stormvogels’64 JO15-1
6. ST Terschelling/AVV JO15-1G
7. SWZ Boso Sneek JO15-2
8. fc Harlingen JO15-1
9. LSC 1890 JO15-2
10. Zeerobben JO15-2
11. Makkum JO15-1
12. Scharnegoutum’70 JO15-1
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO13-1
4e klasse
1. AVC JO13-1
2. Hielpen JO13-1
3. Zeerobben JO13-3
4. SJO Warga WWS JO13-1
5. Nicator JO13-2
7. St. Jacob JO13-1
8. Makkum JO13-2
9. SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2
10. SJO Arum/Stormvogels’64 JO13-1
11. SC Joure JO13=3
12. QVC JO13-1G
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO12-1
1e klasse
1. Irnsum JO12-1
2. Zeerobben JO12-1
3. SWZ Boso Sneek JO12-1
4. SC Bolsward JO12-1
5. SJO Arum/Stormvogels’64 JO12-1
6. ONS Sneek JO12-1
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO12-2
4e klasse
1. SJO Arum/Stormvogels’64 JO12-2
2. ONS Sneek JO12-2
3. Workum JO12-2
4. Zeerobben JO12-3
5. SC Joure JO12-3
6. Waterpoort Boys JO12-1
7. Blauw Wit ’34 JO12-8
8. CVO JO12-1G
9. Mulier JO12-1G
10. Oeverzwaluwen JO12-1
11. SJO WTTC JO12-2
12. Woudsend JO12-1
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO10-1
2e klasse
1. Blauw Wit ’34 JO10-3
2. Oosterlittens JO10-1
3. MKV’29 JO10-1
4. FVC JO10-1
5. LAC Frisia 1883 JO10-3
6. SJO Arum/Stormvogels’64 JO10-1
7. Mulier JO10-1G
8. Minnertsga JO10-1M
9. Zeerobben JO10-2
10. Beetgum JO10-1
11. SJO DFC JO10-2
12. Nicator JO10-1
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO10-2
4e klasse
1. AVV JO10-2
2. Oosterlittens JO10-3
3. Zeerobben JO10-4
4. Blauw Wit ’34 JO10-7
5. SJO Arum/Stormvogels’64 JO10-2
6. SC Bolsward JO10-5
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO9-1
3e klasse
1. SC Berlikum JO9-1
2. Beetgum JO9-1G
3. SJO DFC JO9-2
4. Minnertsga JO9-1G
5. S.F. Deinum JO9-1
6. AVC JO9-1
7. LAC Frisia 1883 JO9-3
8. SDS JO9-1
9. Harlingen JO9-1G
10. SJO Arum/Stormvogels’64 JO9-1
11. Oosterlittens JO9-1
12. SSS’68 JO9-1G
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO9-2
4e klasse
1. Oosterlittens JO9-2
2. Zeerobben JO9-3G
3. SC Franeker JO9-2
4. Makkum JO9-2
5. SJO Arum/Stormvogels’64 JO9-2
6. ST Stiens/DTD JO9-4
7. Zeerobben JO9-2
8. SJO DFC JO9-3
9. Scharnegoutum’70 JO9-2
10. FVC JO9-4
11. SC Bolsward JO9-4
12. Blauw Wit ’34 JO9-8
 
 
SJO Arum/Stormvogels’64 JO7-1
1e klasse
1. Irnsum JO7-1
2. Mulier JO7-1G
3. SC Bolsward JO7-1
4. SJO Arum/Stormvogels’64 JO7-1