Activiteitenkalender

Oktober 2018

vrijdag 26 oktober FIFA19-toernooi in de kantine aanvang 18.00 uur (JO13, JO15 en JO17)
woensdag  31 oktober Jaarvergadering voor leden (Herberg de Gekroonde Leeuw)

November 2018

December 2018

zaterdag 23 december Winterstop alle teams
donderdag  december Sportman van het Jaar (jeugd tot en met 14 jaar)
vrijdag  december Sportman van het jaar (jeugd tot en met 14 jaar)
zaterdag  december Onderling Zaalvoetbaltoernooi Senioren en alle jeugdleden in de Trije te Franeker

Januari 2019

vrijdag  januari Open Fries Kampioenschap Zaalvoetbal senioren (voorronde)
zaterdag januari Open Fries Kampioenschap Zaalvoetbal senioren (evt. eindronde)
zaterdag januari Het onderlinge toernooi voor de JO7 en JO9 op zaterdag in de gymzaal van Achlum
zaterdag januari Het onderlinge JO11 toernooi Stormvogels/Arum op Kunstgras te Arum
vrijdag januari Maatklaverjassen

Februari 2019

donderdag februari Leiders/trainers vergadering Jeugdteams (TC)
zaterdag 3 februari Start competitie Senioren en KNVB bekerwedstrijden (JO13-2)
Arum 1 – Birdaard 1
zaterdag 10 februari Start voorjaarscompetitie vrouwen en alle jeugdteams
zaterdag 17 februari Arum 1 – Bolsward 1
zaterdag februari MAM(ST)-toernooi in de sporthal van Makkum
Arum 1 – Marrum 1

Maart 2019

zaterdag 3 maart MAM(ST)-toernooi in de sporthal van Makkum
zaterdag 10 maart El Clasico Sudwest Fryslan Mulier 1 – Arum 1
zaterdag 17 maart Arum 1 – Franeker 1
vrijdag 23 maart Maa(r)tklaverjassen in de herberg De Gekroonde Leeuw

April 2019

 vrijdag 6 april 1e ronde 35+ competitie
zaterdag 7 april Arum 1 – Scharnegoutum 1
vrijdag 20 april 2e ronde 35+ competitie
zaterdag 21 april Arum 1 – Beetgum 1
zaterdag 28 april Inhaalzaterdag voor alle teams (+ evt. beker) (meivakantie)
Arum 1 – Makkum 1

Mei 2019

zaterdag 3 mei Inhaalzaterdag voor alle teams (+ evt. beker) (meivakantie)
donderdag 10 mei Inhaal voor alle teams (+ evt. beker) (Hemelvaartsdag)
vrijdag 11 mei 3e ronde 35+ competitie
zaterdag 12 mei Makkum 1 – Arum 1
zaterdag 19 mei (Pinksterzaterdag) normaal programma voor alle teams (dus geen inhaal)
Arum 1 – AVC 1
vrijdag 25 mei 4e ronde 35+ competitie
zaterdag 26 mei Laatste competitie zaterdag voor alle teams

Juni 2019

zaterdag 2 juni evt. Nacompetitie Arum 1
zaterdag 9 juni evt. Nacompetitie Arum 1
Slotfeest en Penalty bokaal

September 2019