Wel en wee van Arum 2

Arum 2 speelt leuk maar pakt te weinig punten!

Afgelopen zaterdag werden er slechts enkele wedstrijden gespeeld. De wedstrijd van de JO17-1 werd afgelast. De JO15-1 verplaatst naar 3 december. De JO11-2 speelde voor de beker (zie verslag op de Facebook pagina) en Arum 2 speelde de uitwedstrijd tegen IJVC 2 uit IJlst.
Het tweede speelt leuk voetbal. Is qua voetbal ook meestal de bovenliggende partij. Maar de bal wil er maar niet in. Ook afgelopen zaterdag kwam Arum niet verder dan een 2-2 gelijkspel, waar volgens de leider Gosse Wijbenga een 5-2 overwinning niet had misstaan! De Arumer doelpunten kwamen overigens van Menno de Vries en Wessel Hibma. Door dit gelijkspel blijft Arum 2 hangen op een zevende plek in de stand.

vvarum-wel-en-wee-van-arum2

 

22 november 2016