Drie kampioenen!!!

Op zaterdag 26 november en 3 december zijn er maar liefst drie v.v. Arum pupillen teams kampioen geworden in de Najaarsreeks! Nl.: De JO13-1, JO11-1 en de JO11-2! De officiële huldiging heeft afgelopen zaterdag plaats gevonden in en bij de Bining. Er werden medailles uitgereikt en een officiële kampioensfoto (zie hieronder de foto’s) gemaakt.

kampioenen-vv-arum-2016-12-4-2

Op de foto de JO13-1 Arum/Stormvogels’64 (D1-pupillen).
Staand v.l.n.r.: Jan Doedens (leider/trainer), Brent de Vries, Mathijs Buma, Rinnert Tolsma, daarachter Jan Vrieswijk (trainer), Sietse de Boer, Sjouke Kikstra, Menno Johnson, Rinze van der Veen, daarachter Nico Bruinsma (trainer), Jesse van der Heide en Reimer Strikwerda (trainer/coach). Zittend v.l.n.r.: Egbert Groot, Gerben Brouwer, Jildert Wijbenga, Pieter den Breejen en Bauke Pieter Dijkstra

kampioenen-vv-arum-2016-12-4-3

Op de foto de JO11-1 Arum (E1-pupillen).
Staand v.l.n.r.: Michel Jorna (leider/trainer), Roy de Vries, Johan van IJs (trainer), Liam van der Heuvel, Remco Elzenga, Redmer Fokkema, Francis van der Heuvel (trainer/coach) en Thon van Loon (trainer). Zittend v.l.n.r.: Matthijs Palma, Indy van IJs, Brent Jeeninga, Jasper Hylkema, Menno van der Veen en Marc Jorna.

kampioenen-vv-arum-2016-12-4-4

Op de foto de JO11-2 Arum (E2-pupillen).
Staand v.l.n.r.: Robert Rinia (leider/trainer), Doede de Vries (leider/trainer), Lammert Wagenaar (trainer) en Thon van Loon (trainer). Middelste rij v.l.n.r.: Thomas Tolsma, Stian Rinia, Inez Bosch en Andries de Vries. Zittend v.l.n.r.: Rimmer Dijkstra, Jan Friso Anema, Jurre Bosch en Jorrit Bosch.

6 december 2016