Arum verliest nipt maar terecht van Makkum

Afgelopen zaterdag 4 februari begon voor v.v. Arum 1 de competitie weer. De trots van de v.v. Arum moest aantreden tegen en in Makkum. Volgens de reporter aldaar was Arum de eerste helft gelijkwaardig. De tweede helft was Makkum duidelijk beter. Zeker na het uitvallen van aanvoerder Sibold Jellema werd Makkum veel sterker. En dat resulteerde uiteindelijk in een toch terechte 1-0 overwinning voor Makkum. Makkum vergat daarna de score uit te breiden. Arum blijft door deze nederlaag één na laatste in de stand. En speelt ijs en weder dienende komende zaterdag de hele belangrijke thuiswedstrijd tegen de nummer laatst Lions’66. Aanvang 15.00 uur. Bal sponsor is klussenbedrijf J.J. Veldman uit Arum

Na afloop is er weer een heuse voetbalquiz in de kantine om 17.00 uur.

9 februari 2017