Rondje langs de velden

Het was weer druk op de velden afgelopen zaterdag. De meeste v.v. Arum teams kwamen weer in actie met verschillende resultaten. Een uitslag die opviel was de 2-1 overwinning van het Vrouwen zevental tegen Zeerobben. Eindelijk kwamen de Arumer Vrouwen weer eens in actie. door alle terugtrekkingen van andere teams bestaat de Vrouwen competitie nog slechts uit 5 teams. Dus zaterdag kwam Zeerobben op bezoek. Het team van trainster/coach Anja Junior en leider Jelle Tolsma boekte via doelpunten van Jasmijn van Althuis en Ilona Huitema een prachtige 2-1 overwinning. De drie jeugdteams die nog voor een eventueel kampioenschap in aanmerking komen hadden een niet al te beste zaterdag. De JO17-1 won dan wel van Zeerobben met 5-2. De JO15-1 en de JO11-2 verloren nipt met een doelpunt verschil.
De JO11-1 en JO09-1 wonnen dik met 9-4 en 6-0. De JO09-2, De JO13-1 en het Tweede verloren afgelopen zaterdag.

11 april 2017