Samen de “Blik vooruit!”

Wij zijn al weer druk aan het nadenken over het volgend seizoen en daarna. Om diverse redenen stoppen er volgend seizoen een aantal senioren bij onze club. Het wegvallen kan niet 1-2-3 vanuit de aanwas eigen jeugd opgevangen worden en zodoende zijn we op zoek naar nieuwe spelers en teamgenoten. Bij dit zoeken hebben we jullie nodig! Samen zijn we sterk!

Dus weet je een kennis, buur, vriend, neef, bovenbuur, studievriend, oom, kameraad, partner of wie ook: laat het ons weten!

Wat hebben we allemaal te bieden: Een leuke club en een leuk team, veel plezier, goede accommodatie, leuke trainingen, spannende wedstrijden, een derde helft, weekendje weg… te veel om op te noemen.

Dus als je iemand weet, draag dit uit. Wij horen van jullie.

Groeten van Gosse, Erik en Ruurd

2 mei 2017