Onverwacht kampioenschap JO11-2

Na de nederlaag (5-3) van Arum JO11-2 (E-pupillen) uit tegen SWZ op 15 april leek een eventueel kampioenschap ver weg. Immers SWZ had alles in eigen hand maar EBC/Delfstrahuizen en Oeverzwaluwen konden ook nog kampioen worden. Drie wedstrijden voor het einde van de competitie verloor SWZ van EBC/Delfstr. En de week erop verloor SWZ verrassend van de nummer laatst. daardoor kon EBC/Delfst. bij winst op Arum kampioen worden. Het werd een zeer spannende 2-2. Nu had Oeverzwaluwen bij een gelijkspel tegen Arum het kampioenschap binnen handbereik. Arum moest om evt. nog kampioen te worden (en dan moest dat op doelsaldo) met meer dan 2 doelpunten verschil thuis winnen van Oeverzwaluwen. In een prachtige apotheose won Arum met 6-3. En werd het dus op 1 doelpunt “meer” kampioen.
En dat is knap want voor de winterstop werd dit team, van coaches  Doede de vries en Robert Rinia en trainers Lammert Wagenaar, Thon van Loon en hulptrainer Geert Akkerman ook al kampioen. En nu een klasse hoger dus weer. Terwijl de helft van de spelertjes ook nog maar F-jes zijn.
De officiële huldiging is op vrijdag 2 juni in Arum na de penalty bokaal.

Proficiat!

22 mei 2017