Sportman van het Jaar e.a. winteractiviteiten

Op donderdag 28 en vrijdag 29 december wordt weer het Sportman van het Jaar gebeuren gehouden en georganiseerd door de jeugdcommissie. Op zaterdag 30 december volgt dan het afsluitende zaalvoetbaltoernooi in de Trije met daarna de prijsuitreiking van de Sportman van het Jaar. (zie uitnodiging hier onder)
de data van de volgende twee evenementen zijn ook bekend n.l.:
Het onderlinge toernooi Stormvogels’64/Arum voor de JO7 en JO9 is op zaterdag 13/01/2018 en zal in de gymzaal van Achlum plaats vinden. Afhankelijk van de deelname zullen de tijden bekend worden gemaakt dit zal vermoedelijk tussen 09.30 en 15.00 zijn. Maar deze tijden zijn o.v.b.
Op zaterdag 20/01/2018 zal in Arum op het kunstgrasveld het onderlinge toernooi Stormvogels’64/Arum voor de JO11 worden gespeeld. dit toernooi zal vermoedelijk ’s middags plaatsvinden.
Zie voor alle activiteiten van de v.v. Arum de ACTIVITEITENKALENDER

11 december 2017