v.v. Arum en hoofdtrainer na dit seizoen uit elkaar.

v.v. Arum en hoofdtrainer Erik Beuckens (Woudsend) hebben na onderling goed overleg besloten om de samenwerking aan het einde van het voetbalseizoen 2017/2018 te beëindigen.

Erik Beuckens die met zijn tweede seizoen bij v.v. Arum bezig is, heeft er vorig seizoen voor gezorgd dat het vlaggenschip zich uiteindelijk keurig handhaafde in de 4de klasse van het zaterdag amateurvoetbal. Ook dit seizoen is de doelstelling van het vlaggenschip weer handhaving 4e klasse.

De v.v. Arum had graag nog een jaar door willen gaan met de hooftrainer. Maar Erik Beuckens heeft, na lang wikken en wegen, toch besloten om toe te zijn aan een andere uitdaging. En zo zal er eind juni 2018 een einde komen aan de prettige samenwerking.

De v.v. Arum zal dus op zoek moeten gaan naar een hoofdtrainer voor volgend seizoen.

 

13 december 2017