Weer een puntje…..

Vorige week pakte Arum een puntje tegen de koploper, afgelopen zaterdag pakte Arum een puntje tegen de nummer laatst Beetgum. En zo staat Arum met 19 punten op de negende plaats. Zo hoog stond Arum dit seizoen nog niet. Deze plek zou betekenen rechtstreekse lijfsbehoud wat betreft de 4e klasse. Maar Arum wacht nog een redelijk zwaar programma. Zo moet Arum komende zaterdag afreizen naar de koploper Makkum. Kan Arum weer stuntten?  Onze jongens hebben echter niets te verliezen. dus waarom niet!

Niet best! 
Over de wedstrijd van afgelopen zaterdag tegen Beetgum kunnen we kort zijn. Die was zeker van Arum zijde niet best.  Lichtpuntjes waren de oudste en de jongste speler bij Arum. Robert Rinia keepte weer als vanouds en Jorrit Tolsma maakte, na een goede voorzet van Tim Jaarsma, de 1-0 voor Arum. Het leek ook lang een 1-0 overwinning te worden. Maar in de 75e minuut kwam Arum met tien man te staan. Willem Miedema werd er overigens onterecht afgestuurd. In de 80e minuut kwam Beetgum overigens terecht op 1-1. En daar bleef het gelukkig bij.

7 mei 2018