Rondje langs de velden…….

De boot in…….
De JO17-2 mocht afgelopen zaterdag naar Terschelling waar de koploper in Midsland zijn opwachting maakte. Onze jongens en meiden hielden lang stand maar moesten toch uiteindelijk het onderspit delven met 9-2. “Maar het was een leuke dag” sprak een der spelers.
Ook andere jeugdteams kwamen in actie, (ook “door de week”) De JO15-1 speelde teleurstellend gelijk tegen laagvlieger Tzum. De JO13 werd dus kampioen! en de JO11-1 speelde afgelopen zaterdag tegen Scharnegoutum (6-2 winst) en dinsdag j.l. tegen Workum (2-1 winst). De JO11-2 verloor uit tegen Franeker.

Het Twadde won thuis met 4-0 van Sleat en gaat nog steeds voor een hoge notering.

Emotioneel afscheid
Het vrouwen team speelde afgelopen zaterdag haar laatste wedstrijd dit seizoen uit tegen koploper Zeerobben. Ze moesten een 5-0 nederlaag incasseren. Na afloop werd in de kantine in Arum afscheid genomen van de altijd gedreven trainster/coach Anja Junior. Ze stopt na 4 seizoenen. Haar beslissing was niet een makkelijke vertelde ze met de tranen in de ogen. Van de Dames kreeg ze bedankje cadeaus en bloemen. Prachtig!
Anja, ook namens de v.v. Arum hartstikke bedankt voor die mooie vier seizoenen!

24 mei 2018