Arum 1 into the North

Op vrijdag 13 juli j.l. werd de competitie-indeling voor v.v. Arum 1 bekend gemaakt. Arum is dit seizoen ingedeeld in de 5e klasse B. En dat betekent dat het vlaggenschip van de v.v. Arum is ingedeeld in de Noordelijke gedeelte van Friesland. Maar ook de derby tegen Mulier staat op het programma.
Arum is ingedeeld in de 5de klasse B (12 teams) met de volgende clubs: Mulier (d), Beetgum (d)
Blija, CVO (Vrouwenparochie), Holwerd, Ouwe Syl (Oudebildtzijl), SSS’68 (Marsum), Ternaard, Tzummarum, Wardy (Ferwerd) en WWS (Wirdum, Wytgaard, Swichum)
Arum is ingedeeld in een behoorlijk sterke klasse als je na gaat dat Holwerd, Ouwe Syl, Ternaard en Tzummarum allemaal meespeelden in de nacompetitie voor promotie naar de 4e klasse afgelopen seizoen.

d = degradant uit 4e klasse

13 juli 2018