Zware Loting OFK

Op 16 november 2018 j.l. was de loting van het Open Fries Kampioenschap Zaalvoetbal te Franeker. Ook de v.v. Arum is weer van de partij.
Net als de afgelopen jaren organiseert Zaalvoetbalvereniging Franeker de Open Friese Kampioenschappen zaalvoetbal. Een uniek toernooi met het grootste aantal deelnemende teams in Noord Nederland, waar 48 vrouwenteams en 96 mannenteams strijden om aantrekkelijke 8 aantrekkelijke geldprijzenDe voorrondes worden gehouden op 3, 4, 7, 8, 9, en 10 januari 2019. Zaterdag 12 januari 2019 zijn de finalewedstrijden. Dit alles vindt plaats in sporthal de Trije te Franeker.
De v.v. Arum speelt haar voorronde op maandag 7 januari 2018 en is ingedeeld in poule 8 met een aantal zeer sterkte tegenstanders zoals Broekster Boys(zaal) (Damwoude), Workum(zaal), Be Quick Dokkum, LVV Friesland (veld) en Wardy
Hieronder binnenkort het complete programma via www.ofk.frl

19 november 2018