Sportman van het Jaar 2018

Beste sportvrienden, ouders en verzorgers,

Het is alweer zo ver, de ´Sportman van het Jaar´ 2018 staat voor de deur. Ook dit jaar staat de ´Sportman van het Jaar´ weer in het teken van heel veel (sport) activiteiten.

De ´Sportman van het Jaar´, voor iedereen t/m 14 jaar, zal dit jaar gehouden worden op maandag 24 en vrijdag 28 december.

Voor iedereen die dertien jaar of jonger is organiseren we op zaterdag 29 december 2018 vanaf 14:00 uur een zaalvoetbaltoernooi in sporthal De Trije, te Franeker. Na het zaalvoetbaltoernooi staat de prijsuitreiking van de ´Sportman van het Jaar´ op het programma.

Op maandag 24 december staan de traditionele binnenspelen op het programma, je wordt dan om 9.30 uur verwacht in de gymzaal in Arum. Neem je binnenkleding mee!

’s Middags staan de activiteiten in het zwembad op de planning van 14:00 tot 16:00 uur. Dit jaar gaan we naar zwembad ’t Derde Haad in Harlingen. We horen graag bij het opgeven of er ook ouders zijn die willen rijden!

Vertrek richting Harlingen: 13:15 uur

Op vrijdag 28 december sluiten we ‘Sportman van het jaar’ af met de buitenspelen op en om het kunstgrasveld. Net als vorig jaar wordt ook de multifunctionele baan naast de kantine gebruikt. Hier mogen we niet met voetbalschoenen op, zorg dus zorg naast voetbalschoenen ook voor sportschoenen!

Aanvang: 09:30 uur

Zou je via de mail of WhatsApp willen vermelden, of je wel/ niet meedoet op 24 en 28 december met de ´Sportman van het Jaar´ en of je wel/ niet meedoet aan het zaalvoetbaltoernooi in De Trije op 29 december. Daarbij ook graag je naam en leeftijd vermelden.

Graag opgeven vóór donderdag 20 december:

Mail:                    via gestuurde mail beantwoorden (bevestigingsmail volgt bij ontvangst)

WhatsApp:         0614661888 (Gerben Anema)

Op maandag 24 en vrijdag 28 december zijn we bereikbaar op 0613783360 (Rainier van der Veen) 

Met vriendelijke groet,
Jeugdcommissie VV-Arum
12 december 2018