Dirk moet stoppen…

Jarenlang was hij de vaste grensrechter (officieel, assistent scheidsrechter) van “Het Eerste” van de v.v. Arum. Ja eigenlijk sinds mensenheugenis hanteerde hij de vlag. We moesten even spitten maar in 1980 begon Dirk Sieswerda als “vlagger” bij Arum 1. (toen onder leiding van trainer Rinze Veenstra en leider Joop Draaisma). Nu bijna veertig jaar later moet hij stoppen wegens een blessure. (Dirk vlagde niet 40 jaar onafgebroken bij het eerste, hoeveel seizoenen hij precies “grens” was zijn we aan het uitzoeken)

De laatste jaren kampte hij al steeds vaker met wat kleine pijntjes. Dit seizoen was het de knie die steeds vaker opspeelde. “It wol net meer” zo zei Dirk Sieswerda vorige week en moet dus nu helaas noodgedwongen stoppen. Hij blijft wel bij het eerste betrokken. De vacature van grensrechter zal waarschijnlijk op toerbeurt worden ingevuld.


Altijd 90 minuten lang geconcentreerd.
Dirk bedankt, voor al die jaren “langs de lijn”!
6 februari 2019