Met het hoofd al bij het toetje

Het vlaggenschip van de v.v. Arum speelde afgelopen zaterdag de laatste competitiewedstrijd thuis tegen Tzummarum. Voor Arum stond er niets meer op het spel. Tzummarum had nog een kleine kans op een periodetitel. En deze twee gegevens waren op het veld te merken. Tzummarum ging er vol voor, terwijl bij Arum de scherpte ontbrak. Het werd een uiteindelijke 5-0 nederlaag voor de v.v. Arumers. Al had het daar de eerste helft geen enkele schijn van. Arum was beter en had gewoon met 2-0 voor moeten staan bij rust. Maar scoren bleek moeilijk. Na de 1-0 voor Tzummarum was het snel voorbij voor Arum. Met het uiteindelijke eindresultaat.
Maar snel vergeten……
Want het was afgelopen zaterdag wel duidelijk; Arum is al bezig met het toetje n.l.; de nacompetitie!
De eerste ronde (1 juni) heeft Arum dus vrij.
Op zaterdag 8 juni speelt Arum thuis tegen de winnaar van Marrum-Eastermar.
Bij evt. winst volgt de finale tegen Boornbergum’80, Beetgum of Oostergo (Ee) op neutraal terrein.
“Dus nog twee keer volle bak en promoveren” zal een oud-v.v. Arum trainer wel zeggen.

Zoals trainer Edwin hier demonstreert: we hebben altijd nog uitzicht op promotie.

“Eerste” huisfotograaf Willem Rienk heeft weer een mooie reportage gemaakt op zijn FB pagina met als onderwerp: “Vissen”. klik hier

27 mei 2019