Arum verspeelt 2 punten.

“Hoefolle kansen mat je krije?” was een opmerking van een oud-leider van “het eerste” na afloop van de wedstrijd Arum 1 – Blija 1. En dat was de juiste conclusie na het teleurstellend 2-2 gelijkspel van afgelopen zaterdag. En dan kun je filosoferen over de balans op het middenveld. De opbouwende verkeerde keuzes. Maar als je kijkt naar het aantal gecreëerde kansen dan had Arum 1 gewoon moeten winnen afgelopen zaterdag.
Illustratief voor zaterdag was de gemiste penalty; “hoog over, kans verkeken”, zong Kees Prins ooit. De twee doelpunten voor Arum werden overigens gemaakt door Kevin Jaarsma en Jorrit Tolsma.
In de strijd om een hoge positie in de stand verspeelde Arum dus twee punten. Maar teleurstellingen kun je de zaterdag erop altijd weer wegpoetsen. Dat zal dan moeten gebeuren uit tegen Beetgum. Tegen die tegenstander heeft Arum, na vorig seizoen, nog wat goed te maken. Een mooie uitdaging!

28 oktober 2019