Trainingen weer van start!

Vanaf volgende week (4 t/m 9 mei) starten de trainingen voor de JO07, JO09, JO10, JO12-2 en de JO13-1 weer in Arum.
De reguliere trainingen vinden plaats op de normale trainingstijden. Dus op maandag de JO10 en JO12-2, dinsdag de JO09 en de JO13 en woensdag de JO07. De tweede training op donderdag van de JO13 vervalt en de Voetbalschool op vrijdag vervalt ook. Daarvoor in de plaats is er voor de JO12-2 en de JO13 een training op zaterdagmiddag vanaf 11.00-12.00 uur o.l.v. van de hoofdtrainer Edwin Wittink. Voor de liefhebbers van de JO07, JO09 en de JO10 is er op zaterdagmorgen van 9.00-10.00 uur een onderling partijtje!
Met activiteiten voor de JO15, JO17 en JO19 zijn we nog bezig. (b.v.b. voetvolley toernooi) Maar daarin wachten we ook de eventuele versoepelende maatregelen voor de komende tijd af.

De trainingen zijn op vrijwillige basis. En vriendjes en of vriendinnetjes die niet lid zijn van de v.v. Arum maar wel graag een training mee willen maken zijn van harte welkom. (graag eerste even melden bij Pieter Tolsma, 06-20983473)
De trainingen zijn in eerste instantie voor de maand mei.

Voor de Achlumer teams, de JO12-1, JO11 en de JO09-1 starten de trainingen ook volgende week. En dan allemaal op woensdagavond in Achlum.

Maar het allerbelangrijkste! 
Het is prachtig dat we weer los kunnen met de trainingen voor de jongste jeugd. Maar daar zitten natuurlijk wel een groot aantal maatregelen aan vast. De KNVB heeft samen met de NOC*NSF en gemeente een aantal protocollen opgesteld. Hieronder vindt u de protocol voor spelers:
(verder sturen de trainers en/of leiders via de WhatsApp de protocollen naar de ouders)

 • Blijf thuis als je een van de volgende klachten hebt: neusverkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts (vanaf 38 C°);
 • Blijf thuis als iemand in jouw huis koorts heeft (vanaf de 38 C°) en/of benauwdheidsklachten. Als iedereen 24 uur geen klachten heeft, mag je je kind weer laten sporten en naar buiten;
 • Blijf thuis als iemand in jouw huishouden positief getest is op het nieuwe coronavirus (COVID-19). Omdat je tot 14 dagen na het laatste contact met deze persoon nog ziek kunt worden, moet je thuis blijven tot 14 dagen na het laatste contact;
 • Meld je tijdig aan voor de voetbaltraining of volg de afspraken van je voetbalvereniging, zodat de organisatie rekening kan houden met de toestroom;
 • Kom alleen naar de voetbalvereniging wanneer er voor jou een training gepland staat;
 • Reis alleen of kom met één persoon uit jouw huishouden;
 • Kom zoveel mogelijk zelf en op eigen gelegenheid naar de voetbalvereniging;
 • Kom in sportkleding naar de voetbalvereniging. Eventueel aanwezige kleedkamers zijn gesloten. Je kunt ook niet douchen, zorg dat je thuis naar het toilet bent geweest en daarna goed je handen hebt gewassen;
 • Kom niet eerder dan 10 minuten voor aanvang van de training naar de voetbalvereniging en wacht op aanvang op de daarvoor aangewezen plek;
 • Volg altijd de aanwijzingen op van de organisatie, bijvoorbeeld de trainers en bestuursleden;
 • Neem je eigen bidon gevuld mee van huis om uit te drinken;
 • Spuug niet en snuit niet je neus op het veld;
 • Pak de bal zo min mogelijk met je handen vast, tenzij je keepershandschoenen aanhebt;
 • Probeer de bal zo min mogelijk te koppen
 • Verlaat direct na de training de voetbalvereniging.
29 april 2020