Teams volgend seizoen!

De gecombineerde TC van de v.v. Arum en Stormvogels’64 zijn de afgelopen weken druk bezig geweest om de teams voor volgend seizoen ’20-’21 samen te stellen. Immers in juni moeten de teams weer worden opgegeven bij de KNVB. De v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 komen in ieder geval met de volgende teams in de wei:

Een Derde??  
Komend seizoen zal er weer een Eerste en een Tweede (It Twadde) elftal worden ingeschreven. en daarbij blijft It Twadde een ST met Stormvogels’64. We zullen de komende maand onderzoeken of zelfs een derde elftal mogelijk is!!! We zoeken hiervoor nog een aantal senioren leden en leiding. Belangstelling meld je bij het bestuur.

Junioren (combiteams)
Verder zal de SJO uitkomen met een JO19 (combi huidige JO19 en oudste JO17 spelers), JO17 (combi huidige JO17 en oudste JO15 spelers), JO14 (Huidige JO13 aangevuld met enkele dispensatie spelers uit de JO15)

JO13 
Nieuw volgend seizoen is het combiteam JO13. Dit wordt een combi van de huidige oudste spelers van JO12-2 (Arum) en de JO12-1 (Achlum).

Pupillen 
Verder zal de SJO uitkomen in de beide dorpen met:
8×8:
JO12-1 (Arum) 
(combi huidige JO10 en jongsten JO12)
JO11-1 (Achlum)  (grootste gedeelte van de huidige JO11)
6×6:
JO10-1 (Achlum) (huidige JO09-1)
JO10-2 (Arum) (huidige JO09-2)
JO08-1 (Arum) (huidige JO07)

Vrouwen en 35+
Ook komen we volgend seizoen uit in de vrijdagsavond-competities met een Vrouwen en 35+ team.

De poppetjes en niveau
In een later stadium wordt bekend gemaakt welke spelers in welk team spelen. Ook de indeling qua niveau, in welke klasse, wordt dan bekend gemaakt. 

Kader en wijzigingen
De komende tijd zal ook het kader weer worden gevraagd voor volgend seizoen. En binnenkort, op deze site, komen we met een aantal wijzigingen die de KNVB doorvoert volgend seizoen. b.v.b. opzet competitie Pupillen en spelregelwijzigen e.d.   

27 mei 2020