Junioren Voetvolley en kunstgrasveld toernooi

Omdat de training van maandag 1 juni vervalt hebben we als trainers van de JO15 t/m JO19 besloten om op vrijdagavond 5 juni vanaf 19.00 uur een voetvolley toernooitje te organiseren. Met als thema “verruim je blik en schiet de bal niet in het net!” zijn er een paar leuke prijsjes te verdienen. Voor het voetvolley hebben we in Arum natuurlijk een mooi sportveld n.l.: “Het tennisveld”. Neem je gymschoenen dus mee!
Opgave kan per duo of individueel bij de betreffende trainer. Uitnodiging komt via de “team apps”. Opgave tot en met 3 juni.

Ook weer partijtje
Maar de junioren mogen ook net als de pupillen sinds 1 juni weer een partijvorm spelen. Daarom doen we er op vrijdag 5 juni ook een kunstgrasveld toernooi bij. Komt allen!

mvg
Francis en Pieter

31 mei 2020