Mondkapjes in auto naar uitwedstrijden!

Er komen de laatste dagen veel vragen binnen bij het bestuur aangaande het gebruik van mondkapjes in de auto met meerdere personen naar uitwedstrijden. Zeker als komende zaterdagen de beker- en/of competitie weer losgaat. 
In dat kader geeft de KNVB de volgende adviezen:
Met de auto moet u rekening houden met de richtlijnen van het RIVM. Per 1 juli geldt: draag een mondkapje als mensen uit een ander huishouden in uw auto meerijden.

Rijden met de auto naar uitwedstrijden
Ik rijd met de auto naar een uitwedstrijd met spelers. Wie moet er dan een mondkapje dragen?
Als het om spelers gaat van 13 jaar en ouder is het advies om een mondkapje te dragen. Dus iedere inzittende draagt een mondkapje. Kinderen tot en met 12 jaar hoeven geen mondkapje te dragen.26 augustus 2020