Sportman v/h Jaar afgelast, wel toernooi!

Door de Lockdown vanaf 15 december j.l. zal Het Sportman van het Jaar gebeuren dit jaar helaas niet doorgaan. Door de nieuwe “maatregelen” mag er niet meer binnen worden gesport. Omdat er vele Sportman onderdelen waren gepland in de Gymzaal (en zwembad viel al eerder af) is de jeugdcommissie tot de conclusie gekomen dat de onderlinge strijd tussen de jeugd tot en met 14 jaar van de SJO Arum/Stormvogels’64, helaas niet door kan gaan. 
Het Sportman van het Jaar gebeuren, wat voor de 42ste maal zou plaatsvinden, wordt daarmee voor het eerst in de historie afgelast!

Wel Slottoernooi!
Het geplande afsluitende toernooi zal wel plaatsvinden!!!
Dit Slottoernooi van het jaar 2020, overigens voor alle jeugd van de SJO, zal plaatsvinden op dinsdag 29 december 2020 op sportpark de Bining te Arum. Met een iets andere opzet en andere aanvangstijden dan was gepland. De bedoeling is om voor de teams: JO08, JO10-1 & JO10-2 een toernooitje te houden, vervolgens zijn dan de JO11/JO12 gezamenlijk en daarna de JO13/JO14 aan de beurt!
Later op de middag zullen dan vermoedelijk ook nog de JO17/JO19 in actie komen.
Persoonlijke uitnodiging (via de verschillende Whats-App groepen) volgt z.s.m.!

16 december 2020