Slottoernooi JO08 & JO10

Onder redelijke omstandigheden, het regende een beetje, werd het Slottoernooi 2020 voor de JO08, JO10-1 (Achlum) en JO10-2 (Arum) vanaf half 10 op dinsdag 29 december j.l. afgewerkt. Het was echter nog zo donker dat er kunstlicht nodig was om het toernooi met een individueel eindklassement te doen laten slagen. Het werd spannend tot de laatste ronde. Na vier wedstrijden met verschillende samenstelling qua teams werd het eindklassement opgemaakt. De prijzen werden uitgedeeld door het scheidende jeugdcommissielid Rainier van der Veen.
Er waren vier spelers die allemaal 10 punten behaalden n.l.: Jelte Nieuwenhuis, Jurre Dijkstra, Hylke Brouwer en Bram Wijbenga. De vijfde en zesde prijs waren voor Jordi Visser en Roan Akkerman. 
Zie de foto’s hieronder!

30 december 2020