F en K winnen bij 4e zaterdag LD-beker

Na een weekendje ijspret was het afgelopen zaterdag 20 februari weer tijd voor het vervolg van de strijd om de LD-beker. Onder werkelijk heerlijke voetbal omstandigheden werd het een behoorlijke slijtageslag met maar liefst negen ronden. Een 3 x 3 toernooi, een 6 x 6 toernooi en een “hoekschop” spelletje op het tennisveld. Helaas was begeleider Francis afwezig, maar zijn plaats werd prima ingevuld door onze stagiaire Reino. Ze loopt, overigens al jaren, stage bij de coach van de JO17!
Het 3 x 3 toernooitje werd gewonnen door Team F (Dirk Henk, Rinnert & Stefanos) op de voet gevolgd door Team C (Dennis, Arik en Menno V.) het 6 x 6 toernooitje werd gewonnen door Team M (Roy, Menno J. en Andreas) en tweede werd Team D (Marwin, Germ en Martijn). Het “Hoekschop” onderdeel werd gewonnen door team K (Jort, Jurjen en Klaas)
De overall winnaar van de dag werd team F en tweede team K.
Alle behaalde punten werden weer verwerkt in het LD-beker klassement
Zie hier het klassement! LD Beker 2021-geconverteerd (2)

20 februari 2021