Rinnert, Dirk Henk en Stefanos winnen LD-Beker

Het was eigenlijk twee weken geleden al bekend; Team F zou de LD-Beker voor de JO17/JO19 winnen. Na de afgelasting van vorige week (harde wind) was afgelopen zaterdag het laatste onderdeel van deze LD-beker. Het zeven tegen zeven toernooi, met individuele prijsjes, op het kunstgrasveld werd afgelopen zaterdag ook weer een succes. De drie dagprijsjes gingen naar Jildert, Ruurd en Andreas. Maar de punttelling voor het LD klassement werd wat betreft de tweede, derde en vierde plek zo spannend dat de leiding ervoor koos om deze prijzen pas later bekend te maken. En we kunnen u mededelen dat de strijd om de tweede en derde prijs op enkele punten werd beslist. De tweede prijs gaat uiteindelijk naar Team A, Hidde, Pieter en Hylke en de derde naar team K, Klaas, Jurjen en Jort. Team E, had net twee puntjes te weinig voor de derde plek. Deze twee prijzen worden komende zaterdag, na het eerste onderdeel van de Vaccinatie-Trofee, alsnog uitgereikt. De eerste prijs en dus de fraaie SJO LD-beker (mok) werd zaterdag wel uitgereikt en ging terecht naar het team van Rinnert, Dirk Henk en Stefanos
Inderdaad de JO17/JO19 starten komende zaterdag 27 maart na de Coronacrisis Cup in 2020, de Lock down Beker in 2021 met de Vaccinatie-Trofee. Deze trofee zal gaan tussen duo’s!
En zoals het nu staat worden er in de Paasweekend twee onderdelen afgewerkt!
Bijgaand vind u de foto’s van afgelopen zaterdag het LD-Beker eindklassement:LD Beker 2021 (2)

21 maart 2021