Hylke wint bij de JO08 & JO10

Afgelopen zaterdag 3 april werden er voor alle jeugdteams van de SJO Arum/Stormvogels’64 het zogenaamde Paas-toernooitje georganiseerd met individuele prijsjes. De jongste jeugd trapte af met trainer Geert en jeugdcommissielid Jarno als begeleiders. Bij de JO08 en de JO10-1 en JO10-2 werd er een 8 x 8 toernooitje en 4 x 4 toernooitje georganiseerd. Na de puntentelling werd de eerste prijs, in de nieuw “aangeklede tent”, uitgereikt aan Hylke Brouwer. Tweede werd Sabiene Bakker, derde Redmar Dunnewind en gedeeld vierde werden Luuk Heemskerk en Jelmer Steringa. Zij kregen allemaal een chocolade paashaas van de jeugdcommissie. Maar er was voor een ieder een leuke attentie. Van de beide verenigingen kregen alle deelnemers een mooie bidon!
Zie hieronder de foto’s: 

5 april 2021