Migchiel wint! En nieuwe koplopers.

Op de dag van de arbeid kwamen de JO17/JO19 en O23 weer in actie. En arbeid werd er geleverd. Dit keer werd er een 7 tegen 7 klein-veld toernooi in verschillende samenstelling afgewerkt, met een individueel eindklassement. Migchiel won deze zaterdag als enige alle vier wedstrijden en werd dus de winnaar. Er was een gedeelde tweede prijs Rinse en Jorrit, verder een gedeeld vierde prijs voor Andreas en Ruurd. En er waren nog zesde prijsjes voor Roy, Hidde, Stefanos en Kevin. 
Maar vooral na het toernooi bleek dat het Vaccinatie Trofee klassement weer behoorlijk is door elkaar gehusseld. En dat het zo spannend is dat in theorie, met nog twee ronden te gaan , de nummers 1 t/m 13 in de stand de trofee nog kunnen winnen. We hebben in ieder geval weer nieuwe koplopers! Kijk hieronder voor het klassement:
vaccinatie trofee tussenklassement-geconverteerd (2)

De winnaars
3 mei 2021