Dames kijken nu al uit naar volgend seizoen!

Afgelopen woensdagavond heeft voor het dames team laatste training plaats gevonden en daarmee is een einde aan dit seizoen gekomen. Er is volop getraind daarentegen is helaas weinig in competitie verband gespeeld. Jasmijn is topscorer van het seizoen geworden met maar liefst 3 doelpunten (1 speelronde 😀). De trainingen zijn goed bezocht, gemiddeld waren er 9 speelsters aanwezig tijdens de trainingen, waarbij Ilona en Emmy de meeste trainingsuren noteren. Na dit seizoen stoppen er helaas een aantal speelsters, Rianke, Erica en Marith werden bedankt voor hun enthousiasme en inzet. Marith gaat emigreren naar Zweden en heeft van het team een leuk afscheid kado ontvangen met o.a. typische Friese producten van de SPAR. Ook trainer/coach Joris kreeg een leuke attentie van het team als dank begeleiding afgelopen seizoen. Als team kijken we uit naar komend seizoen, waar de selectie zal bestaan uit 10 speelsters (Marije, Emmy, Anke, Baukje, Dianne, Ilona, Jasmijn, Anne, Tjallie en Inez) en we mogelijk weer in competitie verband kunnen gaan spelen. Voor de start van het seizoen inmiddels een uitnodiging ontvangen van het damesteam F.C. Harlingen om deel te nemen ‘best of de rest’ toernooi, welke zal plaats vinden op 21 augustus a.s. met na afloop live muziek. Voor nu gaan we eerst in rij staan Corona-vaccinatie, in de verwachting eind augustus goede start te kunnen gaan maken voor een prachtig als voetbalseizoen, als vanouds!

22 mei 2021