Teams voor volgend seizoen!

De gecombineerde TC van de v.v. Arum en Stormvogels’64 zijn de afgelopen weken druk bezig geweest om de teams voor volgend seizoen ’21-’22 samen te stellen. Voor 20 juni moeten de teams weer worden opgegeven bij de KNVB. De v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 komen in ieder geval met de volgende teams in de wei:

Een O23 
Komend seizoen zal er weer een Eerste en een Tweede (It Twadde) elftal worden ingeschreven. en daarbij blijft It Twadde een ST met Stormvogels’64. Ook het nieuwe team O23 (onder 23 jaar, jong senioren) zal worden ingeschreven en is een ST tussen Arum/Stormvogels’64. Of er uberhaupt een competitie komt voor deze catagorie weten we rond 11 juli. Anders wordt dit team It Tredde die gaat spelen in een competitie met hoofdzakelijk jonge senioren!

Junioren (combiteams)
Verder zal de SJO uitkomen met een JO19 (combi huidige JO19 en oudste JO17 spelers), JO17 (combi huidige JO17 en oudste JO14 spelers), JO14 (grofweg huidige JO13 aangevuld met enkele dispensatie spelers uit de JO14)

JO13 
Ook hebben we volgend seizoen  weer een combiteam JO13. Dit wordt een combi van de huidige JO12-1 (Arum) een paar spelers uit de JO11-1 (Achlum) en enkele spelers uit de huidige JO13.

Pupillen 
Verder zal de SJO uitkomen in de beide dorpen met:
8×8:
JO11-1 (Achlum)
(combi huidige JO11-1 en JO10-1)
JO11-2 (Arum)  (de huidige JO10-2)
6×6:
JO09-1 (Arum) (huidige JO08-1)
JO08-1 (Achlum) (nieuwe aanwas Stormvogels’64)
Verder zullen proberen om na de winterstop een JO07 (nieuwe aanwas Arum) in de wei te krijgen!

Vrouwen en 35+
Ook komen we volgend seizoen uit in de vrijdagsavond-competities met een Vrouwen en 35+ team. (In de winterstop willen we bekijken of er naast een 35+ team nog een team mogelijk is al dan niet een 45+) 

De poppetjes en niveau
In een later stadium wordt bekend gemaakt welke spelers in welk team spelen. Ook de indeling qua niveau, in welke klasse, wordt dan bekend gemaakt. 

Kader en wijzigingen
De komende tijd zal ook het kader weer worden gevraagd voor volgend seizoen. En binnenkort, op deze site, komen we met een aantal wijzigingen die de KNVB doorvoert volgend seizoen. b.v.b. spelregelwijzigen e.d.
En verder een lijst met belangrijke data voor volgend seizoen, zoals o.a. publicatie indelingen, indelingen bekerwedstrijden en start seizoen.   

11 juni 2021