Arum 1 weer in sterke 5e klasse A

Op vrijdag 9 juli j.l. werd de competitie-indeling voor v.v. Arum 1 voor het seizoen ’21-’22 bekend gemaakt.
Arum is dit seizoen net als vorig jaar ingedeeld in de 5e klasse A.
Het vlaggenschip van de v.v. Arum is vooral weer ingedeeld in het zuid-westelijke gedeelte van Friesland. Maar ziet er ten opzichte  van vorig seizoen wel iets anders uit n.l.: Arum speelt dit seizoen niet buiten de provincie, dus geen polderploegen meer in de competitie. En met de komst van o.a. FVC (Leeuwarden) en Udiros (Oudehorne) lijkt het op papier t.o.v. vorig seizoen een kwalitatief nog sterkere 5e klasse te zijn. Want in deze competitie  zijn net als vorige seizoen ook weer ingedeeld kampioenskandidaat Heerenveen en de outsiders Irnsum, Bakhuizen, IJ.V.C. en natuurlijk staat de derby tegen Mulier ook op het programma. 
Arum 1 speelt in tegenstelling tot vorig seizoen in een competitie met 12 teams.(toen 14)
Arum is ingedeeld in de 5de klasse A (12 teams) met de volgende clubs: Woudsend, IJ.V.C. (IJlst), FVC (Leeuwarden), Boornbergum’80, Mulier, Udiros, Bakhuizen, Irnsum, WWS, Hielpen en Heerenveen.

9 juli 2021