Dames team tweede op BOTR toernooi!

Zaterdagmiddag heeft het v.v. Arum damesteam deelgenomen aan het BOTR toernooi bij FC Harlingen, diverse teams uit de regio waren hiervoor uitgenodigd. Dit keer dus ook categorie dames toernooi programma toegevoegd en ons dames team v.v. Arum had hiervoor een uitnodiging ontvangen. I.v.m. krappe team bezetting ook drie gastspeelster van de partij, Linda en Jildau Veenstra (Bolsward) en Meike (Workum). Eerste wedstrijd was Franeker de tegenstander, gelijk opgaande wedstrijd eindige in een 4-3 overwinning. Gast vereniging Harlingen stond daarna op het programma en eindige in een 4-2 winst voor Arum. Tijdens de laatste wedstrijd in de poule bleek damesteam van vv Bellingwolde (Groningen) een geduchte tegenstander, na 1-0 voorsprong werd de wedstrijd beslist 1-2 voor de Groningers. Uiteindelijk bleek ook in finale wedstrijd vv Bellingwolde met 2-1 te sterk voor dames v.v. Arum en mochten zij de BOTR wisselbeker in ontvangst nemen. Dames v.v. Arum eindigden als 2e en kregen tijdens de 3e helft een mooie bokaal uitgereikt als aandenken. De doelpunten van deze middag kwamen op naam van Anne (6), Jildau (1), Ilona (1) en Anke (1), voor zowel Jildau en Anke een bijzonder moment. Complimenten voor de organisatie BOTR toernooi, alles was prima voor elkaar en volgend jaar hopen we wederom hiervoor uitgenodigd te worden.  Zeker voor herhaling vatbaar! Aldus trainer/coach Joris van Althuis.
Een prachtig filmpje van het toernooi vind je hier
https://www.youtube.com/watch?v=f0AeG-RE7Tg

Een verslag van het gehele toernooi hier:http://www.fc-harlingen.nl/nieuws/dit-was-botr-op-zn-best/


27 augustus 2021