Arum 1 naar Franeker!

Komende zaterdag 18 september speelt Arum 1 haar derde bekerwedstrijd in en tegen Franeker. Aanvang 15.00 uur.
Kunnen onze jongens ook stunten tegen vierde klasser Franeker? Door de verrassende overwinning tegen Makkum vorige week is Arum onverwacht koploper in de bekerpoule 48. Arum heeft, tegen het team uit de voormalige academistad, aan een gelijkspel eventueel genoeg om een ronde verder te komen. Maar Franeker heeft bij een uitslag van meer dan 3-0 ook nog kans op de poule winst. Daarin is het dan wel afhankelijk van het resultaat bij Makkum- Tzummarum. Want Makkum heeft ook nog alle kans. het wordt spannend!
Zie stand hieronder!
Voor Arum is er maar 1 vraag zaterdag a.s. om 15.00 uur: “steelt” Arum een puntje of meer in en tegen “de Klokkendieven” van Franeker? 

 
 
15 september 2021