Publiek bij wedstrijden, kantine, CTB en mondkapjes.

Publiek bij wedstrijdenHet publiek is weer welkom bij de wedstrijden en trainingen. Daarnaast geldt voor het veldvoetbal dat het publiek 1,5 meter afstand moet houden en bij het verplaatsen in de kantine een mondkapje op hebben. Het publiek dient uiterlijk om 22.00 uur de sportaccommodatie te hebben verlaten.SportkantinesVoor en na de wedstrijden is het weer mogelijk om elkaar te ontmoeten en een drankje te drinken in de kantine. Hiervoor gelden wel weer de inmiddels bekende regels:

  • 1,5 meter afstand
  • Kantines moeten uiterlijk om 22.00 uur sluiten
  • Iedereen vanaf 18 jaar dient een coronatoegangsbewijs met identificatiebewijs te laten zien
  • Een vaste zitplaats is verplicht
  • Bij het verplaatsen in de kantine is een mondkapje verplicht
  • Kantinemedewerkers dienen ook een mondkapje te dragen
  • Bij een afhaal mogelijkheid vervalt de plicht voor het coronatoegangsbewijs en het mondkapje

CoronatoegangsbewijsEen coronatoegangsbewijs is verplicht voor sporters en publiek van 18 jaar en ouder.
Er is een uitzondering voor mensen die functioneel aanwezig moeten zijn, op het veld of in de sporthal, en voor vrijwilligers. Zij hoeven geen CTB te tonen. Denk hierbij aan trainers, coaches, leiders, onderhoudsprofessionals, alle vrijwilligers.

MondkapjesMondkapjes zijn verplicht voor sporters vanaf 13 jaar op:

  • Binnenfaciliteiten zoals kleedkamers en de kantine

 

26 januari 2022