Inhaal zaterdagen!

De komende twee zaterdagen staan in het teken van de “inhaal” zaterdagen. Tenminste voor een groot deel van de Arum, SJO Arum/Stormvogels’64 teams. 

Zaterdag 19 februari (eerste zaterdag voorjaarsvakantie)
Komende zaterdag spelen Arum 1 (thuis), JO19 (thuis) en de JO14 (uit naar Steenwijk) een reguliere competitie wedstrijd. Voor de overige teams is het een inhaal zaterdag. De inhaalwedstrijden voor It Twadde (thuis), en JO11-2 (thuis) stonden al op het wedstrijdblaadje. Maar ook de JO17-1 (uit in Berlikum om 9.00 uur) en de JO07-1 (uit in Berlikum om 10.00 uur, spelen tegen Berlikum, Beetgum en DFC) zijn kortgeleden reeds ingepland. 
De overige teams zijn deze zaterdag vrij! 

Zaterdag 26 februari (tweede zaterdag voorjaarsvakantie)
Op deze inhaal zaterdag spelen de O23 (thuis) en JO13-1 (thuis in Achlum) en It Twadde in Tzum. De overige teams zijn 26 februari in principe vrij. Maar er kunnen altijd nog evt. afgelastte wedstrijden, de voorspellingen zijn namelijk niet heel goed, van 19 februari in worden gepland.

Dinsdag 22 februari verschijnt er weer een wedstrijdblaadje, n.l.: nummer 11. 

16 februari 2022