Arum 1 tegen koploper IJ.V.C. 1

Na de overwinning, in een overigens matige wedstrijd, tegen W.W.S. zijn we halverwege de competitie en staat het puntentotaal op 18. En daar mogen we, in deze zware 5e klasse, zeer tevreden mee zijn. En als we nog eens hetzelfde aantal punten kunnen halen in de komende 11 wedstrijden, dan mogen we zelfs dromen van nacompetitie. Maar zover is het nog lang niet. En realistisch gezien zal het puntentotaal ook na zaterdag 19 maart niet worden uitgebreid. Zoals één der Arum 1 supporters en voetbalkenner vorige week over de tegenstander voor komende al zaterdag zei: “IJ.V.C. wordt kampioen, dat is wel duidelijk. Ik heb ze een paar keer zien spelen, ze kunnen zo in de derde klasse meedraaien”. 
En inderdaad als er geen corona was geweest speelde IJ.V.C. al lang een klasse hoger. Zeker als je kijkt naar hun kwaliteit, speelstijl en brede selectie. En dat laatste daar schort het op dit moment bij Arum zeker aan. Het zal weer passen en meten worden voor trainer Edwin Wittink om zaterdag weer een representatief elftal in de wei te krijgen. “Er zullen er weer 11 staan”. Zal Edwin wel zeggen!
Dus ja, De vraag is: kunnen we het de koploper zaterdag a.s. moeilijk maken?
Het echte antwoordt weten we rond half 5 op zaterdag 19 maart a.s.
Aanvang wedstrijd: 14.45 uur. 
 

16 maart 2022