Arum naar Leeuwarden.

Arum 1 reist komende zaterdag 14 mei af naar Leeuwarden waar het speelt tegen de Friese Voetbal Club, of te wel F.V.C. op sportpark Wiarda.  F.V.C. speelt dit seizoen, omdat het na dit seizoen horizontaal overstapt, inmiddels mee voor “des keizers baard”. Arum speelt, met nog 4 wedstrijden te gaan, daarentegen in theorie altijd nog mee voor een nacompetitieplekje. Dan zal het of Irnsum, of Boornbergum nog moeten achterhalen. Die strijd is officieeel nog niet gestreden. En zolang er nog kans is moet je er voor gaan. Zeker ook met het oog op de wedstrijd van volgende week thuis tegen Boornbergum. Om de droom levende te houden zal dan eerst wel van F.V.C. moeten worden gewonnen. We zullen het zien in Leeuwarden. 
Let Op! De wedstrijd F.V.C. 1 – Arum 1 vangt aan om 16.00 uur   

11 mei 2022