JO07-2: Wedstrijdprogramma & Rijschema

Er is 6 september een nieuw wedstrijdprogramma voor de JO07-2 gepubliceerd. Volgens dit schema speelt op zaterdag 1 oktober de JO07-2 in Arum. Maar het wedstrijdschema zou wel weer kunnen worden aangepast omdat IJVC JO07-1 zich alsnog terugtrok. Toch gaan we ervan uit dat de geplande zaterdagen wat betreft de uitwedstrijden(toernooivorm) gelijk blijft. Dus vindt u op deze site nu ook het rijschema van de JO7-2. Bij de verschillende Teams en onder het kopje Handig rechts op de startpagina: rijschema’s
Ook krijgen de betreffende ouders deze toegestuurd via de leider via Whats-App

Foutje!
Daarnaast is er een foutje gemaakt bij de rijschema’s van de 1e fase JO13-1, JO15-1 en de JO17-1. Er staat namelijk per uitwedstrijd een rijder te weinig gepland. We gaan dit bij het rijschema’s van de 2e fase competitie aanpassen. 

7 september 2022