Arum weer kansloos in de beker.

Na vorige week kansloos 0-7 verloren te hebben van derde klasser Makkum stond er deze zaterdag weer een bekerwedstrijd tegen een team uit de derde klasse op het programma, namelijk Minnertsga uit. Net als tegen Makkum was ook nu de start niet geweldig en was het vrij snel 2-0 voor Minnertsga. Met een paar kleine omzettingen werd het spel we iets beter en wist Arum zelfs nog wat kansjes te creëren. Het was niet genoeg, want uiteindelijk werd er toch met 4-1 verloren. Wessel wist voor Arum, na een goede individuele actie als spits de eer nog te redden. Conclusie is dat het wel beter was dan vorige week, maar dat het verschil met de derde klasse wel te groot is. Wellicht dat er komende zaterdag in Sexbierum tegen vierde klasser AVC wel een resultaat gehaald kan worden.

13 september 2022