Arum thuis tegen Blokzijl

Na een maand geen competitie verplichtingen voor Arum 1 dan eindelijk weer een officiële wedstrijd. en wel tegen Blokzijl uit de kop van Overijssel. En tegen dit team heeft Arum toch nog wel wat goed te maken. In Blokzijl werd het in oktober van het vorig jaar 2-2. Een wedstrijd waarin Arum nota bene eindigde met 9 spelers. Wil Arum nog steeds mee blijven doen voor het vierde plekje (wat zoals het nu staat recht geeft op nacompetitie) dan zal er zaterdag gewonnen moeten worden. 
De zaterdagen daarna volgen N.O.K., (Oudemirdum) op dit moment de belangrijkste concurrent voor dat vierde plekje, Arum staat overigens vijfde op dit moment. En dan op zaterdag 25 maart volgt in Arum de derby der derby’s tegen Mulier met na afloop live muziek!

Maar eerst zaterdag 11 maart Arum 1 – Blokzijl 1. 
Tot zaterdag!    

8 maart 2023