Zaterdag a.s. de derby Arum-Mulier

“Plezier yn’t spultsje dat is it belangrykste” zei oud-Mulier en Arum trainer Johannes van IJs altijd. En daar gaat het zeker ook om komende zaterdag; plezier als voetballer, scheidsechter, assistent-scheidsrechter, trainer, etc, etc.  Maar ook plezier voor de toeschouwer. En daarom is er zaterdag a.s. weer van alles te beleven. De wedstrijd met de nodige gezonde rivaliteit en daarna weer een “afterparty” (muziek, drankje en een hapje) met z’n allen.  
Toch staat er naast de eer nog meer op het spel voor beide teams. Immers de derde periode begint zaterdag. En wil Arum en Mulier toch nog iets van een prijs pakken dit seizoen dan kan dat alleen nog via een derde periodetitel. Mulier is na de winterstop bezig met een prima reeks. Terwijl Arum tegen de top 4 slechts 1 puntje pakte. En Arum snakt wel weer eens naar de zoete smaak van een overwinning. De laatste was namelijk 3 maanden geleden…
De wedstrijd in Witmarsum eindigde eerder dit seizoen in een 2-2 gelijkspel. Wat wordt het zaterdag?

De wedstrijd begint om 14.45 uur op sportpark De Bining
Alvast veel plezier!

 

13 maart 2024