Teams volgend seizoen ’24-’25

De gecombineerde TC van de v.v. Arum en Stormvogels’64 zijn de afgelopen weken druk bezig geweest om de teams voor volgend seizoen ’24-’25 samen te stellen. Voor 18 juni moeten de teams weer worden opgegeven bij de KNVB. De v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 komen (zoals het nu staat) in ieder geval met de volgende teams in de wei:

7 x 7 op vrijdagavond
Komend seizoen zal er weer een Eerste en een Tweede (It Twadde) elftal worden ingeschreven. Helaas geen It Tredde meer. Daarvoor kiezen we, en die belangstelling is er zeker voor een 7 x 7 op Vrijdagavond net als de 35+ en het Vrouwenteam

Junioren 
Verder zal de SJO uitkomen met een JO18/19* (combi huidige JO17 met enkele JO15 spelers), JO16/17* (combi huidige JO15 en JO13 spelers), JO14 (huidige JO13 spelers aangevuld met enkele JO12-1 spelers) en een JO13 elftal met daarin een combi van de huidige JO12 en de meeste JO11 spelers.
* Als er geen JO18 en JO16 competitie door de KNVB wordt georganiseerd (hangt van behoefte af) wordt deze teams dus JO19 en JO17 en worden in de laagste klasse ingedeeld.

Pupillen
Verder zal de SJO uitkomen met:
8×8:
JO11-1
6×6:
JO10-1 
JO09-1 
4×4:
JO07-1 

Vrouwen en 35+
Volgend seizoen komen we uit in de vrijdagsavond-competities met 1 Vrouwen team en een 35+ team. 

De poppetjes en niveau
In een later stadium wordt bekend gemaakt welke spelers in welk team spelen. Ook de indeling qua niveau, in welke klasse, wordt dan bekend gemaakt. En op welke accommodatie het de thuiswedstrijden speelt!

Kader en wijzigingen
De komende tijd zal ook het kader weer worden gevraagd voor volgend seizoen. 

En binnenkort, op deze site, komen we met een aantal wijzigingen die de KNVB doorvoert volgend seizoen. b.v.b. competitie opzet junioren- (met name de JO13/JO14) en pupillenteams en spelregel wijzigen e.d.
En verder een lijst met belangrijke data voor volgend seizoen, zoals o.a. publicatie indelingen, indelingen bekerwedstrijden en start seizoen.

24 mei 2024