Pittige Indeling met vele leuke derby’s voor de v.v. Arum

Op woensdag 5 juli werd de competitie-indeling voor v.v. Arum 1 bekend gemaakt. Arum is dit seizoen ingedeeld in de 4e klasse B. De indeling kent net als vorig seizoen voor Arum weer vele leuke derby’s. Dus weer met Makkum, Mulier en Bolsward. Maar ook dit seizoen staat de derby tegen Franeker op het programma en AVC (degradant uit de 3e klasse) uit Sexbierum is na een seizoen afwezigheid weer de tegenstander. Scharnegoutum is ook nog een oude bekende van vorig seizoen maar verder zijn het “nieuwe” tegenstanders.
Arum is ingedeeld in de 4de klasse B (12 teams) met de volgende clubs: Arum, AVC (d), Mulier, Makkum, Birdaard, Beetgum, Franeker, SC Bolsward, Marrum (p), Scharnegoutum, V en V’68 (Garijp) en VCR (Rinsumageest) (p)

d = degradant uir 3e klasse, p = promovendus uit 5e klasse.


5 juli 2017