Arum hard onderuit.

De personele problemen bij het vlaggenschip van de v.v. Arum stapelen zich maar op. De voorhoede spelers Bauke Tjalle Anema en Willy van der Kooi zijn (vanaf begin competitie) altijd nog geblesseerd. Daarbij opgeteld was door de blessures van keeper Robert Rinia en verdediger Mark Reinsma en een aantal  vakantiegangers de spoeling voor afgelopen zaterdag tegen Franeker wel heel erg dun.
Arum kon nauwelijks een vuist maken tegen Franeker. Het was volgens aanvoerder Nico Bruinsma “bedroevend slecht”. Met als eindresultaat een 6-0 verlies.
Maar gauw vergeten, want zoals Bob dylan ooit song: The times they are a-changin
En op naar de volgende tegenstander en dat is niemand minder dan Mulier. Zij staan 1 plekje, met 1 punt meer, boven Arum op een 11e stek.

Zie ook verslag van Franker met een aantal foto’s van de wedstrijd: klik hier

30 oktober 2017