De v.v. Arum is jarig

Vandaag, 1 november 2017, is het  precies 80 jaar geleden dat de v.v. Arum werd opgericht. In de lange geschiedenis van de club werd Arum 1 voor het eerst in het seizoen 1945-1946 kampioen. Arum werd toen ongeslagen kampioen in de derde klasse.
Nu stelde deze competities in die derde klasse nog niet zoveel voor. Arum was namelijk ingedeeld met drie clubs n.l: Tzummarum, Zeemeeuwen en HZC 3. Laatste twee verenigingen kwamen uit Harlingen. Er is toen een kampioenenfoto gemaakt en die publiceren we hier. Van dit team is nog 1 speler, voor zover we konden nagaan, in leven n.l.: De 91-jarige Johannes Bouma

Kampioenelftal van ’45-’46.
Staand v.l.n.r.: Piet de Boer, Haaye M. kooyenga, Louw van der Weerd, Jaap Pronk, schuin daarachter Jan Hoekema, Josef Beckers, Jan D. Lukkes en Hilbrand G. Brouwer. zittend v.l.n.r.; Berend Rienks, Lolke van der Weerd, Piet de Groot, Johannes Bouma en Tjeerd Epema

 

 

 

1 november 2017