v.v. Arum Nieuws

Start vrijdag- en keeperstraining
Vanaf vrijdag 9 maart a.s. willen we als v.v. Arum voor de pupillenkeepers, JO09-2 t/m JO13-1 weer een extra keeperstraining aanbieden. Van 17.00-18.00 uur op het kunstgrasveld in Arum.
De trainingen staan o.l.v. o.a. Francis van der Heuvel
Op diezelfde dag start ook de combi-training voor de JO09 en JO11. o.l.v. Thon van Loon, ook van 17.00-18.00 uur

Programma 35+
Het programma van het v.v. Arum 35+ team is inmiddels ook bekend. Arum is ingedeeld bij st. Jacob, St. Anna, Berlikum en Minnertsga. De Arumer 35+ tour vind dus vooral plaats “op” It Bildt. Op de volgende data wordt er in de volgende plaatsen weer een toernooivorm gespeeld:
vrijdag 23 maart in St. Jacob
Vrijdag 6 april in Berlikum
Vrijdag 20 april in Minnerstga
Vrijdag 11 mei in St. Anna
Vrijdag 25 mei in Arum

MAM-toernooi
Afgelopen zaterdag 3 maart werd het MAM-toernooi voor de JO07 en JO09 afgewerkt in de sporthal van Makkum. Hieronder de foto’s. De JO07 van Arum speelden, volgens coach Thon van Loon, vol op de aanval met twee “hangende spitsen”, zie foto.

5 maart 2018