Rondje langs de velden…..

Mooi voetbalweer!
Het was de afgelopen twee zaterdagen weer volop genieten wat betreft het mooie voetbalweer. Qua resultaten combineren we hier de weekenden 31 maart (inhaal) en 6/7 april.

Het Twadde heeft zich na de 4-0 nederlaag tegen IJ.V.C. knap hersteld uit tegen HJSC. Het werd 5-2 door doelpunten van Rainier(2x),  Wessel Kroeger, Menno de Vries en Johan Hibma. Bij het Twadde debuteerde Peter Gerard (PG) . lees verslagjes via de Facebook pagina van de v.v. Arum

Ook het Arumer Vrouwen team herstelde zich na twee dikke nederlagen tegen de koplopers (Franeker en Zeerobben) door van Makkum (31 maart) met 4-3 en Berlikum (7 april) met 2-1 te winnen. Ze staan daardoor weer op het knappe derde stek. “Ze zitten er weer lekker bij” zo zei de leider na afloop.

Het 35+ team kwam ook weer in actie afgelopen vrijdag 6 april. Het verloor in Berlikum tegen de plaatselijke veteranen nipt met 1-0, verloor met 3-0 tegen het sterke st. Anne. Speelde 1-1 tegen Minnerstga en won met 2-0 van St. Jacob. Vrijdag 20 april spelen ze in Minnerstga.

Beide JO17 teams kwamen alleen afgelopen zaterdag in actie. De JO17-2 moest het vooral fysiek afleggen tegen Zeerobben (0-5). En de JO17-1 hield knap stand tegen Franeker. Het werd 2-2. De JO15-1 ging duidelijk onderuit tegen SDS, 8-1 maar de JO13-1 blijft op kampioenkoers door de topper tegen Harlingen met duidelijke cijfers te winnen.
Ook de beide JO11 teams waren succesvol. JO11-2 won op 31 maart met 6-2 van Leovardia terwijl de JO11-1 afgelopen zaterdag veel te sterk was voor SJO Oudega/HJSC/Heeg, 10-2.
De uitslagen van de JO09 volgt.
De JO07-1 speelt komende zaterdag haar eerste wedstrijd in de laatste en vierde competitie. in Bolsward spelen onze jongste pupillen tegen Bolsward, Minnerstga en Harlingen JO07-1. Op 21 april is Arum gastheer en op 12 en 19 mei komen ze in actie in Minnerstga en Harlingen.

En dan tot slot speelde Arum 1 afgelopen zaterdag 7 april tegen Scharnegoutum thuis en verloor helaas nipt met 1-0. Zie verslag Scharnegoutum hier

 

10 april 2018