35+, JO7 en andere mededelingen

Komende zaterdag 22 september start de competitie voor alle teams. Dan komen o.a. de Arumer Vrouwen in actie in een thuiswedstrijd tegen Zeerobben. De 35+ kwam afgelopen vrijdagavond al in actie in Witmarsum. Waar 1 keer werd gewonnen (4-0 tegen Tzum) een keer werd verloren (8-3 tegen Mulier) en een keer werd er gelijkgespeeld (2-2 tegen Harlingen). Vrijdag 28 september komen ze weer in actie. En dan in Tzum. Op vrijdag 12 oktober spelen ze in Arum!
De JO07, de nieuwe aanwas, zal woensdag 19 september, voor het eerst trainen o.l.v. Riemer Visser. Aanvang 17.00-17.45 uur. We zullen zien of we ze na de winterstop evt. in de competitie zullen laten spelen.
Ook de voetbalschool voor de JO08 t/m JO12 teams start binnenkort weer op vrijdagmiddag. Uitnodiging volgt binnenkort.
We zoeken nog hulptrainers voor deze vrijdagmiddagen. van 17.00-18.00 uur (b.v.b. Maatschappelijk stage en of CIOS -studenten en natuurlijk andere belangstellenden)
En je hoeft niet elke vrijdag, een paar vrijdagen hulp is al welkom.

Douchen:
En dan nog even een herhaling van de “Douche regel”: met uitzondering van de JO7, JO8 en JO9 wordt er door alle andere teams verplicht gedoucht na elke training!

(bij de voetbalschool zal daar evt. een aanpassing worden gedaan, maar dat hoort u t.z.t.)

 

18 september 2018