‘El Clasico’ in Witmarsum

De ‘El Clasico’ van Súd West Fryslân staat zaterdag 24 november a.s. weer op het programma: Mulier – Arum. De laatste twee seizoenen was “de derby der derby’s” een wedstrijd in de onderste regionen van de vierde klasse. Het is nu een topper in de vijfde klasse. Beide verenigingen willen mee blijven doen in de bovenste regionen om (misschien) promotie af te dwingen naar een klasse hoger. Eerder dit seizoen speelden beide teams al tegen elkaar voor de beker. Het werd toen een spectaculair duel die in de gelijkspel eindigde. Door deze 4-4 “nederlaag” plaatste Arum zich net niet voor de volgende bekerronde. Dus Arum heeft nog wat goed te maken……

We hopen overigens ook nu weer op een mooie spannende en sportieve wedstrijd.

Na afloop in de kantine, in Witmarsum, is er o.a. muziek van Unique.

Komt allen!

P.S. de return is overigens precies 4 maanden later in Arum op zaterdag 24 maart 2019!

20 november 2018