Rinnert Tolsma Sportman van het Jaar!

Afgelopen zaterdag is het nieuws wereldkundig gemaakt: Rinnert Tolsma kroonde zich tot Sportman van het jaar! Met welgeteld één punt meer dan de nummer twee Jorrit Bosch, konden we weer spreken van een spannende ontknoping. De top drie werd gecompleteerd door Sem van Eijk. Ondanks dat Jorrit en Sem de eindzege niet op hun naam wisten te schrijven, behaalden ze wel de meeste punten binnen hun eigen categorie:

Oudste groep:
1. Rinnert Tolsma
2. Jildert Wijbenga
3. Inez Bosch

Middelste groep:
1. Jorrit Bosch
2. Mike Hoekstra
3. Jitse Bosch

Jongste groep:
1. Sem van Eijk
2. Jurre van Loon
3. Daley Hoekstra

Voorafgaand aan de prijsuitreiking van Sportman van het jaar, mocht Rinnert Tolsma ook de eerste prijs ophalen voor het zaalvoetbaltoernooi. Hij behaalde de meeste punten in het individuele klassement bij de oudere jeugd. Bij de jongere jeugd werd Tiemen Dijkstra eerste.

31 december 2018